جدول برنامه ریزی هفتگی + دانلود فایل ورد

برنامه ریزی مهم ترین و هوشمندانه ترین اقدامی است که شما برای رسیدن به اهدافتان می توانید انجام دهید. جدول برنامه ریزی هفتگی که ما برای شما آماده کرده ایم به شما این امکان را می دهد که بتوانید با برنامه ریزی هفتگی صحیح و مدیریت زمان به کارهایتان نظم ببخشید. در زیر تصویر این جدول را مشاهده می نمایید. همچنین ما یک دفتر برنامه ریزی یکپارچه و شکیل تولید کرده ایم که میتوانید جزئیات آن را در پایین همین صفحه مطالعه کنید.
برنامه ریزی مهم ترین و هوشمندانه ترین اقدامی است که شما برای رسیدن به اهدافتان می توانید انجام دهید. جدول برنامه ریزی هفتگی که ما برای شما آماده کرده ایم به شما این امکان را می دهد که بتوانید با برنامه ریزی هفتگی صحیح و مدیریت زمان به کارهایتان نظم ببخشید. در پایین صفحه می توانید این جدول را دانلود کنید. همچنین ما یک دفتر برنامه ریزی یکپارچه و شکیل تولید کرده ایم که میتوانید جزئیات آن را در پایین همین صفحه مطالعه کنید.

دفتر برنامه ریزی هفتگی و روزانه سیمینه چیست؟

دفتر برنامه ریزی هفتگی و روزانه سیمینه، ساده و کاربردی طراحی شده است و برای عموم  کسانی است که در زندگی نیاز به مدیریت زمان و برنامه ریزی دارند و می خواهند از هدر رفتن زمان خود جلوگیری کرده و با برنامه ریزی زودتر به اهداف خود برسند. دفتر برنامه ریزی روزانه زندگی

اگر به کارهایتان نمی رسید یا اگر کارهای عقب افتاده زیادی دارید با کمک “دفتر برنامه ریزی روزانه “ زندگیتان را متحول کنید.

  ۲۰درصد زمانی که صرف برنامه ریزی میکنید، به اندازه ۸۰درصد زمانی که صرف انجام تمام کار می کنید ارزش دارد. با صرف روزانه ۸  دقیقه زمان و کامل کردن جداول کاملا علمی “دفتر برنامه ریزی روزانه “میتوانید بازده کاری خود را تا ۸۰ درصد بالا ببرید.

ما کار کرد این محصول را خود امتحان کرده ایم و برای اطمینان بیشتر، آن را به چند تن از دوستان که مدیران قابلی در کسب و کار خود هستند به طور آزمایشی ارائه کرده ایم که همگی آنها به اتفاق از نو آوری و کارکرد فوق العاده این محصول شگفت زده شده اند.

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید یا آن را سفارش دهید اینجا کلیک کنید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =


درباره ما

گروه آموزشی سیمینه که در سال ۱۳۸۷ به مدیریت محمد علیمحمدی تاسیس شده است، با هدف ارائه روش های مناسب برای :
۱٫ هدف گذاری و برنامه ریزی
۲٫ ارائه محصولات کاملا کاربردی
۳٫ ارائه مقالات مرتبط با موفقیت
۴٫ ارائه ویدئوهای رایگان
به شما کمک خواهند کرد تا در راه رسیدن به اهداف تان موفق شوید.


تماس باما
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه میتوانید از جدیدترین مقالات ، اخبار و محصولات سیمینه در ایمیل خود با خبر شوید


نماد الکترونیکی