بند ۱:
لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت مطالعه فرمایید.
 مقالات و فایل‌های صوتی و تصویری رایگانی را در سایت در اختیار علاقمندان قرار داده‌ایم تا با مطالعه و بررسی آنها بتوانند مشکلات خود را برطرف کرده و راهکارهایی جهت هدف گذاری و برنامه ر یزی و موفقیت خود پیدا کنند.
 برای استفاده از مطالب رایگان نیازی به عضویت در سایت نیست و شما می‌توانید بدون عضویت از تمامی مطالب استفاده کنید.
 شما می‌توانید از تمامی مطالب قرارداده شده در سایت استفاده نمایید و درصورت تمایل و نیاز، با ذکر منبع آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.
 سوالات و اشکالات خود را می‌توانید در لینک (از من بپرس) ارسال کنید. پاسخگویی به سوالات به صورت هفتگی می باشد و لینک پاسخ های داده شده با ذکر نام شما در سایت و همچنین کانال تلگرام قرار داده می شوند.
 لطفاً سوالات و مطالب مرتبط با هدف گذاری – برنامه ریزی – مدیریت زمان – موفقیت و محصولات را برای ما ارسال کرده تا پاسخگویی موثرتری صورت گیرد و از ارسال مطالب نامرتبط خودداری فرمایید.
 در ارسال نظرات لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید. مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.
 کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت سیمینه را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
 عضویت در سایت رایگان است.
 ثبت نام در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
 برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام کاربری، آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود.
تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده شخص کاربر است.
بند ۲:
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
 بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار
 ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط سایت
 ارسال کالا توسط سیمینه با پست
بند ۳:
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.درباره ما

گروه آموزشی سیمینه که در سال ۱۳۸۷ به مدیریت محمد علیمحمدی تاسیس شده است، با هدف ارائه روش های مناسب برای :
۱٫ هدف گذاری و برنامه ریزی
۲٫ ارائه محصولات کاملا کاربردی
۳٫ ارائه مقالات مرتبط با موفقیت
۴٫ ارائه ویدئوهای رایگان
به شما کمک خواهند کرد تا در راه رسیدن به اهداف تان موفق شوید.


تماس باما
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه میتوانید از جدیدترین مقالات ، اخبار و محصولات سیمینه در ایمیل خود با خبر شوید


نماد الکترونیکی