جدول برنامه ریزی هفتگی + دانلود فایل ورد

برنامه ریزی مهم ترین و هوشمندانه ترین اقدامی است که شما برای رسیدن به اهدافتان می توانید انجام دهید. جدول برنامه ریزی هفتگی که ما برای شما آماده کرده ایم به شما این امکان را می دهد که بتوانید با برنامه ریزی هفتگی صحیح و مدیریت زمان به کارهایتان نظم ببخشید. در زیر تصویر این جدول را مشاهده می نمایید. همچنین ما یک دفتر برنامه ریزی یکپارچه و شکیل تولید کرده ایم که میتوانید جزئیات آن را در پایین همین صفحه مطالعه کنید.

برای ذخیره تصویر زیر روی آن کلیک نمایید و سپس save image را کلیک کنید.

جدول برنامه ریزی هفتگی

برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصویر کلیک کنید.

 

دانلود فایل ورد جدول برنامه ریزی هفتگی

لینک دانلود مستقیم فایل word فرم برنامه ریزی هفتگی . اینجا کلیک کنید.

 

دفتر برنامه ریزی هفتگی و روزانه سیمینه چیست؟

دفتر برنامه ریزی روزانهدفتر برنامه ریزی هفتگی و روزانه سیمینه، ساده و کاربردی طراحی شده است و برای عموم  کسانی است که در زندگی نیاز به مدیریت زمان و برنامه ریزی دارند و می خواهند از هدر رفتن زمان خود جلوگیری کرده و زودتر به اهداف خود برسند.

اگر به کارهایتان نمی رسید یا اگر کارهای عقب افتاده زیادی دارید با کمک “دفتر برنامه ریزی روزانه “ زندگیتان را متحول کنید.

  ۲۰درصد زمانی که صرف برنامه ریزی میکنید، به اندازه ۸۰درصد زمانی که صرف انجام تمام کار می کنید ارزش دارد. با صرف روزانه ۸  دقیقه زمان و کامل کردن جداول کاملا علمی “دفتر برنامه ریزی روزانه “میتوانید بازده کاری خود را تا ۸۰ در صد بالا ببرید.

ما کار کرد این محصول را خود امتحان کرده ایم و برای اطمینان بیشتر، آن را به چند تن از دوستان که مدیران قابلی در کسب وکار خود هستند به طور آزمایشی ارائه کرده ایم که همگی آنها به اتفاق از نو آوری و کارکرد فوق العاده این محصول شگفت زده شده اند.

 

 

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *