درباره ی ما

راز موفقیت | هدف گذاری و برنامه ریزی لازمه رسیدن به هر موفقیت است | گروه آموزشی سیمینه
درباره

گروه آموزشی سیمینه

در سال ۱۳۸۷ به مدیریت محمد علیمحمدی تاسیس شده است. زمینه کاری این گروه فعالیت تخصصی در زمینه هدف گذاری، برنامه ریزی، مدیریت زمان و موفقیت در هر آنچه می خواهید است.
این گروه با هدف ارائه روش های مناسب برای :
۱) هدف گذاری و برنامه ریزی
۲) ارائه محصولات کاملا کاربردی
۳) ارائه مقالات مرتبط با موفقیت
۴) ارائه ویدئوهای آموزشی رایگان
۵) و …
به شما کمک خواهند کرد تا در راه رسیدن به اهداف تان موفق شوید.Samantha Ortega

Photography & UrbanSamantha Ortega

Photography & UrbanSamantha Ortega

Photography & UrbanSamantha Ortega

Photography & Urban


همان طور که میدانید همه بزرگان موفق دنیا به هدف گذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت اشاره کرده اند. بنابراین محصولات ما برای کسانی مفید است که با تمام وجود تصمیم گرفته اند به اهدافشان برسند و موفق تر شوند. در این صورت محصولات ما یک پشتوانه قوی برای هدف گذاری، برنامه ریزی و رسیدن به خواسته شما خواهد بود.بنابراین خواهشمندیم اگر هنوز تصمیم جدی برای موفقیت نگرفته اید اقدام به خرید نکنید.

آنتونی رابینز

وقتی اهداف خود را می نویسید خلاقیت پیدا می کنید، انگیزه پیدا می کنید و مسیر پیش رو برایتان روشن تر می گردد. هدف گذاری اولین قدم برای شروع کار است.

قانون جذب

در تحقیقات کوانتومی جدید کشف شده است که اشخاص آن چیزی را مشاهده و جذب می­ کنند که روی آن تمرکز داشته و با آن ارتباط عاطفی دارند. عجیب به نظر می­ رسد، اما باید هدف را بی هیچ تردیدی مشخص کنید.
هرچه هدف دقیق ­تر مشخص شده باشد، دست­یابی فیزیکی به آن نیز ساده ­تر و سریع ­تر صورت خواهد گرفت. ( مقاله اهمیت هدف گذاری در زندگی از سایت جان آساراف ترجمه شده توسط سایت سیمینه)

استیو جابز : برنامه ریزی راز موفقیت

راز موفقیت ساده است، به چیزهای کوچک روزانه توجه کنید. شاید شما به دنبال تغییرات بزرگی در زندگی خود باشید اما مشکل عمده شما در عدم برنامه ریزی و کنترل کوچک ترین عادات روزانه‌تان باشد.(کلیپ ۴ راز موفقیت از ۴ میلیاردر خودساخته)

برنامه ریزی کنید

اگر به موفقیت در زندگی همیشه می‌اندیشید باید قدم‌های بعدی خود را تشخیص دهید. سه قدم بعدی خود را می‌دانید؟ بیشتر از آن را چطور؟ بر روی اهداف هفتگی، ماهانه و سالانه برنامه ریزی کنید و برای هر هدف بنویسید که چه زمانی و چطور و با چه چیزی به آنها دست پیدا خواهید کرد. هر روز خود را بررسی کنید که چگونه می‌گذرانید و برای توسعه مهارت‌های فردی خود رفتارهای خود را به طور دقیق بررسی کنید. (مقاله موفقیت در زندگی از دید یک قهرمان المپیک ترجمه شده توسط سایت سیمینه)

و بسیاری سخنان دیگر از افراد موفق دنیا که در موفقیت خود به داشتن هدف گذاری، برنامه ریزی و انرژی مثبت اشاره کرده اند که در این قسمت مجال گفتن نیست.
درباره ما

گروه آموزشی سیمینه که در سال ۱۳۸۷ به مدیریت محمد علیمحمدی تاسیس شده است، با هدف ارائه روش های مناسب برای :
۱٫ هدف گذاری و برنامه ریزی
۲٫ ارائه محصولات کاملا کاربردی
۳٫ ارائه مقالات مرتبط با موفقیت
۴٫ ارائه ویدئوهای رایگان
به شما کمک خواهند کرد تا در راه رسیدن به اهداف تان موفق شوید.


تماس باما
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه میتوانید از جدیدترین مقالات ، اخبار و محصولات سیمینه در ایمیل خود با خبر شوید


نماد الکترونیکی