کارکرد اتوماتیک هدفگذاری

راجع به این موضوع فکر کنید.

یک کبوتر را در قفسی قرار داده و قفس را با پتو بپوشانید. آن را در جعبه ای گذاشته و در یک کامیون قرار دهید .هزاران مایل به هرسمتی که می خواهید حرکت کنید.

سپس جعبه را از کامیون خارج کنید و کبوتر را از قفس بیرون بیاورید. کبوتر به آسمان پرواز کرده و سه دور می چرخد و سپس به سمت لانه خود حرکت می کند.

هیچ پدیده دیگری در خلقت دارای چنین قدرت جهت یابی نیست به جز انسان. شما همانند کبوتر، چنین قدرتی در دستیابی به اهداف دارید.

بعلاوه، انسان دارای یک قدرت فوق العاده دیگری هم هست . انسان وقتی به روشنی می داند چه می خواهد، دیگر حتی لازم نیست بداند که آن اهدف در کجا قرار گرفته و چگونه می توان به آن دست یافت.

بی تردید، انسان با یک تصمیم گیری آسان و تعیین آنچه که می خواهد، به سمت آن حرکت می کند و در یک وقت درست و در یک جای مناسب، انسان می تواند به اهدافش برسد.

بخاطر ویژگی های خارق العاده ذهن است که انسان همیشه به اهدافش می رسد. اگر اهدافتان این باشد که شب به خانه رفته و تلویزیون تماشا کنید شما آن را به دست می آورید.

اگر اهدافتان ایجاد یک زندگی پر نشاط و خوشبختی و شادمانی باشد به آن خواهید رسید.

سیستم دستیابی به اهداف در ذهن شما، همانند کامپیوتر کاملا بی طرف است.بطور اتوماتیک کار می کند و آنچه را که می خواهید بدون توجه به اینکه چه باشد به شما می دهد.

طبیعت، کاری به اندازه هدف شما ندارد. اگر شما هدفهای کوچکی بگذارید، اتوماتیک به سمت رسیدن به آن حرکت می کنید، اگر هم اهداف بزرگ بگذارید توانمندی طبیعت شما را قادر می سازد که به اهدافتان دست یابید.

اندازه ،کیفیت و جزییات اهدافی که می خواهید و به آنها فکر می کنید به طور کامل به خود شما بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *